Tallinna Ülikooli haridusinnovatsiooni keskus (HIK)

Mul ei olnud võimalik külastada HITSAt, siis otsustasin teha postituse Tallinna Ülikoolis oleva HIKi kohta. Ma ei ole kindel palju on kaastudengid tuttavad ülikooli poolt pakutavate võimalustega aga üks neist on haridusinnovatsiooni keskus, lühendatult HIK.

HIK asub Terra maja neljandal korrusel ning seal on erinevad ruumid, kus on võimalik viia läbi koolitusi või siis vajadusel ka korraldada tunde. Samuti saab ruume kasutada haridusprojektide raames. Ruumides on olemas interaktiivsed tahvlid ja lauad mida, on võimalik mugavalt ümber paigutada rühmatööde tarbeks. Seal on samuti interaktiivsed lauad, millel on võimalik mängida juba paigaldatud mänge või siis kasutada enda loodudOlen ise samuti erinevate projektide juures abis käinud ja tegelenud nii laste kui täiskasvanutega. Samuti on sealt võimalik saada erinevaid õppematerjale ja näidistundide videoülesvõtteid. Ülidiselt on keskuse eesmärk levitada ja väljatöödata muutunud õpikäsituse põhimõtetele vastavate didaktilisi ja õppemetoodilisi lahendeid.

Võimalik on veel laenutada erinevaid seadmeid, kuid selleks on vaja enne teha broneering. Vajadusel on võimalik ka sealse hairustehnoloogiga vestelda, kui ei ole päris kindel, millist seadet oleks kõige parem antud tegevuse läbiviimisel kasutada. Kindlasti oskab ta välja pakkuda erinevaid variante. Seadmete kohta info leiab siit ja samuti asub samal lehel broneerimiseks mõeldud vorm. Olen sealt ise samuti erinevaid seadmeid laenanud nii loengute tarbeks mõledud ülesannete tegemiseks ning praktika raames tehtavate tegevuste jaoks.

Igatahes, kes satub nädala sees ülikooli soovitan minna neljandale korrusele uudistama.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s